Wesele z DJ

Copyright © 2017 www.weselezdj.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

DJ na Wesele

Nagłośnienie

Denon MCX8000

ADJ Event Bar Pro

Oświetlenie

ADJ Event Bar Pro

Event Bar PRO to belka z czterema ruchomymi pinspotami.

Jasne diody LED w białym kolorze mogą obracać się w zakresie 360 stopni.

Dzięki Event Bar DMX w ciągu kilku sekund przeistoczysz zwykłą przestrzeń w dynamiczne, emocjonujące miejsce.

MCX8000 to jedyny odtwarzacz multimedialny oraz kontroler posiadający własne wbudowane oprogramowanie oraz interfejs pozwalający na bezproblemową pracę z Serato DJ. To urządzenie kolejnej generacji, które dzięki całkowitej autonomiczności (Engine), ekranach o wysokiej rozdzielczości, 24-bitowemu przetwornikowi oraz 4-kanałowemu mikserowi sprawia, że możliwości są nieograniczone.

2 x Cameo Light Multi PAR

Zestaw do oświetlenia scenicznego na który składają się cztery płaskie pary, zamontowane na listwie ze zintegrowanym kontrolerem. Każda z czterech obudów wyposażona jest w 108 ultra jasnych diód LED 10-mm, tworząc jasne, idealne połączenie kolorów.

2x Behringer iNUKE NU6000 DSP

Ultralekkie wzmacniacze mocy z zarządzaniem DSP i interfejsem USB

każdy dostarcza 2 x 1500W przy 8 Ohm

2x Acme Dynamo 250 Watt

Kompaktowe, oraz zręczne, wysokiej wydajności skanery DMX

zestaw głośników Behringer:

 

2x EUROLIVE PROFESSIONAL B1520 PRO

2x EUROLIVE PROFESSIONAL B1800X PRO

Głośniki EUROLIVE PROFESSIONAL są idealnymi zestawami głośnikowymi P.A. zarówno dla małych imprez klubowych, jak  i dla dużych estrad.

2x ADJ Vertigo HEX LED

Klasyczny efekt ADJ wyposażony w nową technologię diod HEX LED, która oferuje więcej mocy oraz więcej kolorów, a jego 20 promieni świetlnych idealnie wypełnia parkiet taneczny

2x Colorstage 4 EYES LED

Poczwórny, bardzo jasny efekt Moonflower, z bardzo szerokim kontem świecenia, rozświetla znaczną powierzchnię parkietu, dodając czystych świetlnych emocji do każdej imprezy.

Klasyczna kula lustrzana o średnicy 40 cm

LD SYSTEMS LDRJ10 - przenośna aktywna kolumna z akumulatorem

Dwudrożna, zasilana akumulatorem 10" kolumna zapewniająca ciągłą pracę do 20 godzin, podczas gdy zintegrowany odtwarzacz Bluetooth pozwala na bezprzewodowy streaming muzyki z laptopów i smartphone'ów.

Kula lustrzana oświetlana przy pomocy 2x LED PIN SPOT 12W RGBW DMX

Pirotechnika sceniczna

Profesjonalne słuchawki, oraz mikrofony

Wspaniałe efekty nie tylko upiększą Twoje przyjecie, ale również miło zaskoczą Twoich gości co sprawi iż będzie to niezapomniana noc...

Słuchwaki Denon DN-HP1100, Reloop RHP-10 Flash Black, oraz profesjonalne mikrofony AKG i audio-technica.

Wytwornice dymu, baniek mydlanych oraz wytwornica ciężkiej mgły

Kontrolery świateł, systemy do zdalnego odpalania materiałów pirotechnicznych, Statywy, Kratownice, Mobilne stanowiska, Parawany...

Dzięki możliwości zdalnej kontroli, szybkiego montażu / demontażu statywów oraz efektów wprowadzę na Waszym weselu niesamowity klimat, a dzięki zastosowaniu parawanu wszystkie niechciane przewody staną się niewidoczne a Wasza sala nie straci na wyglądzie.

Podczas wyboru sprzętu kierowałem się renomą  marek, oraz wcześniejszym doświadczeniem.

 

Przy doborze oświetlenia zwracałem uwagę na to, aby były to klasyczne rozwiązania takie jak ruchome głowy, PARy LED, oraz skanery, które stworzą niesamowity klimat na Waszej sali,

ale zarówno nie będą przeszkadzały w pracy kamerzyście czy fotografowi.

 

Doceniam i szanuję pracę oraz wysiłek innych.

 

Nie umieszczam własnych banerów reklamowych poczas Waszego przyjęcia.

 

Zapewne marzycie o „Białej Sali”, moje mobilne stanowisko,  statywy, osłony oraz parawan sprawią iż wszystkie niechciane przewody staną się niewidoczne a moje stanowisko będzie wyglądało czysto i estetycznie.  

kontroler MCX8000

Inteligentne oświetlenie

2x ruchoma głowa 30W

2x ruchoma głowa 60W

Ruchome głowy LED 30W & 60W wyposażone w 7 kolorów plus biały, 7 obrotowych gobo plus spot i niezależną tarczę koloru . Głowica jest bardzo kompaktowa i lekka co sprawia że ruch w PAN/TILT jest bardzo szybki.

Projektor multimedialny

Chcesz podzielić się historią Waszej miłości, wspólnymi chwilami spędzonymi z bliskimi i rodziną, a może stworzyć oryginalny filmik z podziękowaniami dla rodziców...? Już teraz w ofercie znajduje się projektor jasności 5500 Lumenów dzięki któremu wszystko to możecie wyświetlić na dużym ekranie w doskonałej jakości!

nowość w naszej ofercienowość w naszej ofercienowość w naszej ofercienowość w naszej ofercie
Najlepszy w Polsce katalog DJ-ów i wodzirejów